Úvodní stránka / Aktuálně / Vzory výkazů práce OP VVV pro vybrané pracovní pozice

Vzory výkazů práce OP VVV pro vybrané pracovní pozice

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje dne 10. 8. 2018 vyplněné vzory výkazů práce OP VVV pro vybrané pracovní pozice. Účelem těchto vyplněných vzorů výkazů práce je informovat příjemce, jakým způsobem by měly být výkazy práce vyplňovány. Ve výkazech práce jsou uvedeny typové činnosti, zaměstnanci/pracovníci projektu vždy vyplňují výkazy práce dle skutečně odpracovaných činností.

Vyplněné vzory výkazů práce naleznete ZDE.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 10.08.2018]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/vzory-vykazu-prace-op-vvv-pro-vybrane-pracovni-pozice.htm