Úvodní stránka / Dotace pro školy / Balíčky řešení pro šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“

Balíčky řešení pro šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“

Tým ITveSkole.cz ve spolupráci s partnery Acer, Microsoft, Boxed a Comfor připravil 5 jedinečných balíčků řešení pro šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“.

Při sestavování jednotlivých balíčků jsme zhodnotili 15 let našich zkušeností s implementací ICT do škol. Cílem bylo připravit ucelené řešení přinášející školám mobilní dotyková zařízení, výukové aplikace, příslušenství, a především dlouhodobou pomoc při využívání moderních pomůcek ve výuce a pomoc při vykázání výstupů dle pravidel MŠMT.

Balíčky řešení pro šablony:

„Využití ICT ve vzdělávání v ZŠ“
„Využití ICT ve vzdělávání v ŠD/ŠK“
„Využití ICT ve vzdělávání v SVČ“
„Využití ICT ve vzdělávání v ZUŠ“
„Využití ICT ve vzdělávání v MŠ“

Balíček Gramotnosti

10x Acer Travelmatel Spin B1, W10 Professional, Classroom Management, nabíjecí box a jedinečné výukové programy – Zatracená čeština pro procvičování češtiny od 1.- 9. třídy, Matemág pro výuku matematiky hrou a Sanako Pronounce pro efektivní výuku cizích jazyků.


Balíček STEM

10x Acer ONE, W10 Professional, Classroom Management, nabíjecí box, mobilní stojan včetně 3G internetu a jedinečná platforma iTriangle – výuková stavebnice, set senzorů a aktorů pro měření a práci s fyzikálními veličinami, rozhraní pro blokové programování a robotiku.

 

Balíček Informační gramotnost

10x výkonný Acer Travelmate P2, W10 Professional, Classroom Management, programy na práci s fotkami, videi, grafikou. Výukové materiály a tipy do výuky pro rozvoj informační gramotnosti, informatického a kritického myšlení.

Balíček 3Boxík & 3Box

10x Acer Iconia One 10, nabíjecí box a 3Box představující interaktivní výukovou pomůcku s možností využití v podobě interaktivního koberce, stolu nebo projekční stěny. Součástí jsou předinstalované výukové aplikace a materiály s tipy do výuky.


Balíček 3Boxík & ŠKOLNÍ ZRALOST

10x Acer Iconia One 10, nabíjecí box, dřevěné výukové stavebnice a Pedagogicko-psychologickou poradnou STEP vytvořené výukové programy, pracovní listy a diagnostický nástroj školní zralosti.


Mobilní zařízení a další příslušenství pro jednotlivé balíčky jsou skladem.

Objednávky jsou vyřizovány již do týdne od přijetí tak, aby každá škola mohla získat vybavení již na začátku projektu.

Součástí všech balíčků je doprava a instalace v místě, 64 výukových scénářů, návštěva odborníka z praxe a realizace 1 společné vyučovací hodiny.

Součástí všech balíčků je záruka, technická i projektová podpora pro vykázání výstupů dle pravidel MŠMT.

Přemýšlíte nad šablonou „Využití ICT ve vzdělávání“? Kontaktujte nás, zrealizujeme ve vaší škole bezplatně ukázkovou hodinu s využitím nabízených balíčků, tel.: 800 550 660, email: skoly@itveskole.cz.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek