Úvodní stránka / Dotace pro školy / Spojme DVPP v rámci projektu Šablony II se zážitky

Spojme DVPP v rámci projektu Šablony II se zážitky

Tým ITveSkole.cz připravil nabídku DVPP na míru potřebám škol i samotných pedagogů. Předností naší nabídky je tým kvalitních lektorů s dlouholetou praxí. Vzdělávání je vedeno interaktivní formou s cílem předání zkušeností a inspirace do výuky.

Nabídka pro ZŠ, ŠD, SVČ, ZUŠ

Nabídka pro MŠ

Jednotná cena 1 200 Kč/pedagog/8 h zahrnující dopravu lektora, výukové materiály a certifikáty.

Spojte DVPP se zážitky

Nasloucháme podnětům ze škol, proto jsme pro projekt Šablony II rozšířili naši nabídku o „Zážitkové vzdělávání“ realizované v atraktivních wellness hotelích. Z realizace řady konferencí a dvoudenních setkání v „síťových“ projektech víme, že i DVPP může být zážitkem, zábavou a především nástrojem, jak podpořit vzájemnou komunikaci mezi pedagogy a nástrojem, jak ve škole vytvořit skutečný tým.

Inspirujte se, relaxujte, bavte se:

• Objevujte vlastní potenciál a sílu spolupráce v rámci pedagogického sboru.
  • Načerpejte společně energii a zlepšete motivaci.
  • Zažijte nezapomenutelné okamžiky a poznejte nové kolegy.
  • Vychutnejte si skvělou gastronomii a bohatý doprovodný program.

Jednotlivé akce pořádáme školám na míru v dohodnutém termínu, dle zvolených témat v rámci DVPP šablon. Délka setkání je nejčastěji pátek od 13 hodin do sobotního odpoledne.

Cena za 2x 8 hodin DVPP zážitkovou formou včetně dopravy, ubytování a plné penze od 3 480 Kč pro jednoho pedagoga.

Využívejte při výuce efektivně ICT

V projektu OP VVV Šablony II se stává tématem „Využití ICT ve vzdělávání“. Jsme ITveSkole. Rádi pomáháme pedagogům objevovat, jak mohou moderní technologie a pomůcky pedagogům při výuce pomoci.

Poznejte možnosti, které vám Využití ICT ve vzdělávání přináší:

• Získáte důvěru a kompetence, jak zařízení ovládat.
  • Názorně si společně osvojíme využití tabletů, 3Padů, notebooků, výukových stavebnic dle vámi vybraných balíčků.
  • Naučíme vás efektivně učit s využitím ICT.
  • Předáme zkušenosti, jak zajistit, aby žáci v hodinách tvořili a měli motivaci.
  • Poskytneme vám inspiraci pro obohacení vaší hodiny s využitím aplikací, on-line zdrojů a výukových materiálů.
  • Vzdělávání zajistíme přímo u vás ve škole v délce 8 nebo 16 hodin. Zaměření jednotlivých kurzů připravíme na míru potřebám vaší školy.
Kontaktujte nás, připravíme vám nabídku DVPP pro projekt Šablony na míru potřebám vaší školy, tel.: 800 550 660, email: skoly@itveskole.cz.