Úvodní stránka / Dotace pro školy / Spojme DVPP v rámci projektu Šablony II se zážitky

Spojme DVPP v rámci projektu Šablony II se zážitky

Tým ITveSkole.cz připravil nabídku DVPP na míru potřebám škol i samotných pedagogů. Předností naší nabídky je tým kvalitních lektorů s dlouholetou praxí. Vzdělávání je vedeno interaktivní formou s cílem předání zkušeností a inspirace do výuky.

Akreditované vzdělávací programy nabízíme pro šablony:
2.I/6 Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ
2.II/6 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ
2.V/4 Vzdělávání pedagogických pracovníků ŠD/ŠK
2.VI/4 Vzdělávání pedagogických pracovníků SVČ
2.VII/4 Vzdělávání pedagogických pracovníků ZUŠ

Témata, pro které zajišťujeme školám na míru kvalitní vzdělávací programy:
a) čtenářská pre/gramotnost
b) matematická pre/gramotnost
c) cizí jazyky
d) osobnostně sociální rozvoj
e) inkluze
f) polytechnické vzdělávání
g) ICT
h) projektová výuka

Spojte DVPP se zážitky

Nasloucháme podnětům ze škol, proto jsme pro projekt Šablony II rozšířili naši nabídku o „Zážitkové vzdělávání“ realizované v atraktivních wellness hotelích. Z realizace řady konferencí a dvoudenních setkání v „síťových“ projektech víme, že i DVPP může být zážitkem, zábavou a především nástrojem, jak podpořit vzájemnou komunikaci mezi pedagogy a nástrojem, jak ve škole vytvořit skutečný tým.

Inspirujte se, relaxujte, bavte se:

• Objevujte vlastní potenciál a sílu spolupráce v rámci pedagogického sboru.
  • Načerpejte společně energii a zlepšete motivaci.
  • Zažijte nezapomenutelné okamžiky a poznejte nové kolegy.
  • Vychutnejte si skvělou gastronomii a bohatý doprovodný program.

Jednotlivé akce pořádáme školám na míru v dohodnutém termínu, dle zvolených témat v rámci DVPP šablon. Délka setkání je nejčastěji pátek od 13 hodin do sobotního odpoledne.

Cena za 2x 8 hodin DVPP zážitkovou formou včetně dopravy, ubytování a plné penze od 3 480 Kč pro jednoho pedagoga.

Využívejte při výuce efektivně ICT

V projektu OP VVV Šablony II se stává tématem „Využití ICT ve vzdělávání“. Jsme ITveSkole. Rádi pomáháme pedagogům objevovat, jak mohou moderní technologie a pomůcky pedagogům při výuce pomoci.

Poznejte možnosti, které vám Využití ICT ve vzdělávání přináší:

• Získáte důvěru a kompetence, jak zařízení ovládat.
  • Názorně si společně osvojíme využití tabletů, 3Padů, notebooků, výukových stavebnic dle vámi vybraných balíčků.
  • Naučíme vás efektivně učit s využitím ICT.
  • Předáme zkušenosti, jak zajistit, aby žáci v hodinách tvořili a měli motivaci.
  • Poskytneme vám inspiraci pro obohacení vaší hodiny s využitím aplikací, on-line zdrojů a výukových materiálů.
  • Vzdělávání zajistíme přímo u vás ve škole v délce 8 nebo 16 hodin. Zaměření jednotlivých kurzů připravíme na míru potřebám vaší školy.

Cena za 1x 8 hodin DVPP na téma Využití ICT ve vzdělávání včetně dopravy lektora k vám do školy od 990 Kč pro jednoho pedagoga.

Kontaktujte nás, připravíme vám nabídku DVPP pro projekt Šablony na míru potřebám vaší školy, tel.: 800 550 660, email: skoly@itveskole.cz.