Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Roadshow pro školy 2018

Roadshow pro školy 2018

Srdečně Vás zveme na další ročník největší konference o technologiích ve vzdělávání. Konference se koná ve 13 městech v období od 1.10.2018 do 25.10.2018.

V jednotlivých městech Vám budeme na stánku společností BOXED a Acer k dispozici a rádi Vám představíme naše balíčky řešení, které jsme pro Vás připravili pro projekt Šablony II.

Na co se můžete na RS těšit?

• Mobilní zařízení, nabíjecí boxy, sw a další pomůcky dostupné z projektu Šablony II.
• Tipy na aktivity v rámci šablony „Využití ICT ve vzdělávání“.
• Nejnovější technologie a nové trendy při využití ICT ve výuce.
• Tipy pro moderní řízení školy a řízení a financování EU projektů.

Pro IT správce jsou připraveny novinky pro správu infrastruktury a zabezpečení školního prostředí.

Program konference a registraci naleznete zde:

www.roadshowproskoly.cz

Účast na konferenci je bezplatná.

Pro každého účastníka je připravený malý dárek.