Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Nová výuka informatiky: Debata a její praktická ukázka

Nová výuka informatiky: Debata a její praktická ukázka

EDUinspirace, 16. října 2018, 17:0019:00, PKC, Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Zajímá vás, jaké úlohy budou řešit žáci prvního stupně základní školy v nové informatice? Národní ústav pro vzdělávání připravil návrh informatiky pro základní a střední školy. Od letošního školního roku se výuka informatiky podle nových plánů ověřuje na více než 60 školách.

Eva Fanfulová a Daniela Růžičková z Národního ústavu pro vzdělávání vám přiblíží, co by se žáci v informatice měli naučit, a dají vám možnost si úkoly a úlohy pro první stupeň vyzkoušet. Děti s sebou vítány! Přijďte si užít další akci Evropského týdne programování.

Zdroj: EDUpoint Praha | EDUin. EDUin | Informační centrum o vzdělávání [online]. Dostupné z: https://www.eduin.cz/category/edupoint-praha/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek