Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Nová výuka informatiky: Debata a její praktická ukázka

Nová výuka informatiky: Debata a její praktická ukázka

EDUinspirace, 16. října 2018, 17:0019:00, PKC, Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Zajímá vás, jaké úlohy budou řešit žáci prvního stupně základní školy v nové informatice? Národní ústav pro vzdělávání připravil návrh informatiky pro základní a střední školy. Od letošního školního roku se výuka informatiky podle nových plánů ověřuje na více než 60 školách.

Eva Fanfulová a Daniela Růžičková z Národního ústavu pro vzdělávání vám přiblíží, co by se žáci v informatice měli naučit, a dají vám možnost si úkoly a úlohy pro první stupeň vyzkoušet. Děti s sebou vítány! Přijďte si užít další akci Evropského týdne programování.

Zdroj: EDUpoint Praha | EDUin. EDUin | Informační centrum o vzdělávání [online]. Dostupné z: https://www.eduin.cz/category/edupoint-praha/