Úvodní stránka / Aktuálně / Týden pro inkluzi 2018

Týden pro inkluzi 2018

Týden pro inkluzi představuje myšlenku společného vzdělávání všech dětí nenásilnou a přívětivou formou. Zapojuje ty, kdo se začleňováním žáků a studentů s postižením či znevýhodněním přicházejí do styku každý den – především děti samotné a jejich rodiče, učitele, budoucí učitele a další pracovníky ve školství či vedoucí různých kroužků a oddílů.

Zapojit se může každá škola, školka, spolky a organizace i veřejné instituce.

Kampaň letos proběhne už pošesté, a to v týdnu od 22. do 28. října.

Přidejte seKlikněte zde

Zdroj: Týden pro inkluzi 2018. Týden pro inkluzi 2018 [online]. Dostupné z: https://tydenproinkluzi.cz/