Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference o vzdělávání ve světě technologií.

Konference o vzdělávání ve světě technologií.

Konference o vzdělávání ve světě technologií.
Jak technologie mění školství a trh práce? Co je důležité při výchově dětí?

V tuto chvíli je otevřena registrace na konferenci a na afterparty. Později spustíme přihlašování na praktické workshopy, o kterém budou všichni zaregistrovaní účastníci informování e-mailem.

Plné vstupné: 990 Kč
Zvýhodněné vstupné: 490 Kč

Vstupné na afterparty: 99 Kč

Registrovat se

Když si dnes pustíme třeba deset let starý science fiction film, s překvapením zjišťujeme, že to, co se odehrává na obrazovce, se v mnohém stává skutečností. Hlasového asistenta využívajícího jednoduchou umělou inteligenci už dnes máme v kapse v mobilním telefonu, potkáváme roboty, jak spolupracují s lidmi ve skladech a továrnách, celá města dnes sledují kamerové systémy se schopností rozeznat tváře. Vše, co známe z filmů, se aktuálně děje v přímém přenosu. Dokážeme se těmto změnám přizpůsobit? Ale hlavně, dokážeme na tyto změny připravit další generaci, naše děti?

Cíl naší konference je jednoduchý. Pojďme se zamyslet se nad tím, jaké je místo člověka uprostřed těchto proměn. Jak vychovat a vzdělávat novou generaci, aby film, který se nám odehrává před očima, měl dobrý konec.

Pořadatelem konference je společnost Scio.
Kontakt: perpetuum@scio.cz

Zdroj: Konference Perpetuum 2018 | Perpetuum – vzdělávání bez hranic. Perpetuum – novinky a trendy ve vzdělávání [online]. Copyright © Scio 2018 [cit. 24.10.2018]. Dostupné z: https://perpetuum.cz/konference/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek