Úvodní stránka / Konference a aktivity / Lepší škola v každém místě

Lepší škola v každém místě

Pod heslem Lepší škola v každém místě se sejdou zřizovatelé na konferenci pořádané Eduinem. 

Kdy?

22. listopadu 2018

Kde?

V Malém sále Městské knihovny v Praze (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1)

Konference, která na konkrétních příkladech ukáže, jak na lokální úrovni budovat a rozvíjet kvalitní školu a podporovat její učitele a ředitele. Zveme všechny starosty, místostarosty, radní, vedoucí školských odborů i zástupce MAP.

Představíme příklady z míst, kde se zřizovatelům daří vzdělávání a tím i kompetence svých učitelů a žáků přibližovat potřebám 21. století. Na co kladou důraz? Jaké cesty zvolili? S kým spolupracují a jaké obtíže museli překonat?

Mezi řečníky nebudou chybět úspěšní starostové a starostky, ředitelé a ředitelky škol, lídři zastupující radnici či MAP.

Během odpoledních workshopů budete mít příležitost na vlastní kůži zažít, jak může být moderní výuka efektivní a zároveň zábavná. Z celého dne si odvezete konkrétní inspiraci pro zlepšení svých škol.

Kontakt

Barbora Vobořilová

 

Zdroj: Konference 2018 – Města vzdělávání. Města vzdělávání – Napomáháme rozvoji vzdělávání v regionech [online]. Dostupné z: https://mestavzdelavani.cz/konference/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek