Úvodní stránka / Konference a aktivity / Lepší škola v každém místě

Lepší škola v každém místě

Pod heslem Lepší škola v každém místě se sejdou zřizovatelé na konferenci pořádané Eduinem.

Kdy?

22. listopadu 2018

Kde?

V Malém sále Městské knihovny v Praze (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1)

Konference, která na konkrétních příkladech ukáže, jak na lokální úrovni budovat a rozvíjet kvalitní školu a podporovat její učitele a ředitele. Zveme všechny starosty, místostarosty, radní, vedoucí školských odborů i zástupce MAP.

Představíme příklady z míst, kde se zřizovatelům daří vzdělávání a tím i kompetence svých učitelů a žáků přibližovat potřebám 21. století. Na co kladou důraz? Jaké cesty zvolili? S kým spolupracují a jaké obtíže museli překonat?

Mezi řečníky nebudou chybět úspěšní starostové a starostky, ředitelé a ředitelky škol, lídři zastupující radnici či MAP.

Během odpoledních workshopů budete mít příležitost na vlastní kůži zažít, jak může být moderní výuka efektivní a zároveň zábavná. Z celého dne si odvezete konkrétní inspiraci pro zlepšení svých škol.

Barbora Vobořilová

Zdroj: Konference 2018 – Města vzdělávání. Města vzdělávání – Napomáháme rozvoji vzdělávání v regionech [online]. Dostupné z: https://mestavzdelavani.cz/konference/