Úvodní stránka / Produkty a řešení / Aktuálně: Pomůžeme Vám s realizací Šablon II od A-Z

Aktuálně: Pomůžeme Vám s realizací Šablon II od A-Z

Pro školy připravující projektovou žádost a začínající realizaci projektu v rámci výzvy OP VVV Šablony II připravil tým ITveSkole.cz, o.p.s. kompletní projektovou podporu.

Kontaktováním našeho týmu projektové podpory získáte:

• Podělíme se s vámi o zkušenosti z realizace stovek projektů.
  • Dozvíte se důležité informace pro efektivní start a realizaci projektu.
  • Předáme vám tipy a metodické materiály pro vykázání výstupů jednotlivých šablon.
  • Prakticky si vyzkoušíte přínosy „vybavovací“ šablony „Využití ICT ve vzdělávání“.
  • Představíme si, kde je možné získat další finance pro vaši školu.

Všem školám BEZPLATNĚ nabízíme:

• Poradenství při volbě šablon s cílem získat prostředky pro pedagogy i na vybavení.
  • Časový plán pro váš projekt.
  • Bilanční kalkulačku s plánem cashflow.
  • Předvyplněné vzory výstupů k jednotlivým šablonám.
  • Nápadníky a tipy do výuky pro inspiraci a vykázání výstupů

Kompletní smluvně garantovanou projektovou podporu za 5.000 Kč +DPH:

• Najdeme pro vaši školu nejlepší kombinaci šablon.
  • Zkontrolujeme soulad zvolených šablon s dotazníkovým šetřením.
  • Zpracujeme projektovou žádost v IS KP14+ (MS2014+).
  • Pomůžeme vám s tvorbou a vykázáním závazných výstupů.

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým projektové podpory ITveSkole.cz, tel.: 800 550 660, email: skoly@itveskole.cz.

Šablony II – Šablonová kalkulačka

Tento jednoduchý kalkulátor umí vypočítat maximální výši dotace pro vaši školu dle kapacity uvedené ve školském restříku. Zadejte ičo organizace a kliknutím na "Načti data z rejstříku MŠMT" předvyplňte automaticky pole formuláře. Po kontrole údajů, kdy nesrovnalosti můžete ručně upravit, kliknutím na tlačítko "Provést výpočet výše dotace...." dojde k automatickému výpočtu a odeslání výsledku na zadaný kontaktní email.

Vyplňte Vaše IČO (8 místné číslo včetně nul na začátku)
Hodnota vychází dle kapacity školy uvedené ve školském rejstříku
Společnosti jsou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění povinny získat Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů získat Váš souhlas s využitím Vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě marketingových materiálů, pozvánek na odborné semináře a konference a na kulturní a sportovní akce v rámci elektronické komunikace. Uveďte proto prosím platné kontaktní údaje v této podobě: jméno a příjmení, korespondenční adresa, e-mailová adresa, telefon. DOKUMENT PLATNÉHO SOUHLASU