Úvodní stránka / Aktuálně / Zapojte se do hlasování o nejlepší video na Facebooku

Zapojte se do hlasování o nejlepší video na Facebooku

Spustili jsme FB hlasování o nejlepší video soutěže „Zachyť svoji SVOBODU“. O vítězi, který si odnese lákavou cenu v podobě vstupenek na atrakci Golem VR, rozhodnou uživatelé sociální sítě Facebook. Vyhrává příspěvek s největším počtem označení „To se mi líbí“. Hlasování trvá od 15. 11. do. 22. 11. 2018. Svůj hlas můžete dát zde https://www.facebook.com/opvvv/

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT. Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 22.11.2018]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek