Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jak animovali zlomky

Jak animovali zlomky

Nakonec vlastně docela jednoduše.

1. postupné řešení příkladu si rozepsali hezky v ruce na papír

2. vše nafotili

• buď jen prostě foťákem nebo využili Office Lens
  • fotky ořezali a upravili

3. rozebraný příklad naskládali do Keynote a animovali s využitím magického pohybu

4. prezentaci vyexportovali jako video

5. k namluvení doprovodného komentáře pak využili Clips, někdo využil iMovie

6. hotové dílo jsem dostala přes AirDrop a postarala se o publikaci

A za 2 vyučovací hodiny jsme vytvořili sérii 8 výkladových videi 😀

Pokud nevíte, jak na magický pohyb, tak se podívejte do online knížky na www.ipadvevyuce.cz nebo se mrkněte na hastag #magicmove na Twitteru.

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 23.11.2018]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5144