Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Nástroj pro konfiguraci instalace Office – Office Customization Tool

Nástroj pro konfiguraci instalace Office – Office Customization Tool

Skvělá zpráva pro správce (nejen) školní IT infrastruktury. Nástroj pro konfiguraci instalace Office – Office Customization Tool je dostupný v online verzi na adrese

 

Zdroj: Karel Klatovsky on Twitter: „Skvělá správa pro správce (nejen) školní IT infrastruktury. Nástroj pro konfiguraci instalace Office – Office Customization Tool je dostupný v online verzi na adrese https://t.co/PckaRGMrDL… https://t.co/4GHs8cmSy9“. Twitter. It’s what’s happening. [online]. Copyright © 2018 Twitter [cit. 11.12.2018]. Dostupné z: https://twitter.com/karelklatovsky/status/1070037442848325633?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Eembeddedtimeline%7Ctwterm%5Eprofile%3Akarelklatovsky%7Ctwcon%5Etimelinechrome&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.klatovsky.cz%2F

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek