Úvodní stránka / Aktuálně / EDUStaňkov 2019

EDUStaňkov 2019

EDUStaňkov je otevřená vzdělávací akce “učitelů pro učitele”. Formou volitelných workshopů získávají účastníci praktické a inspirativní návody z různých oblastí výuky.

Letos proběhne již 3. ročník. V sobotu 9.3.2019 se na celý den sejdeme v ZŠ Staňkov, kde proběhne 20 workshopů na nejrůznější témata – od čtenářské gramotnosti po 3D, od matematiky po bubnování. Workshopy vedou zkušení učitelé a lektoři z celé republiky.

Podívejte se web https://edustankov.cz  a určitě si vyberete.

Celou akci organizují učitelé ze skupin GEG Učte s námi a GEG Brno