Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Proč mobily ve škole používat

Proč mobily ve škole používat

Autor: Bořivoj Brdička

V předchozím příspěvku shrnujícím důvody, proč technopesimisté (a postluddité) doporučují plošný zákaz osobních mobilů ve školách, jsme došli k poněkud překvapivému závěru, že se my technooptimisté s nimi v mnohém shodujeme. Shoda jistě bude hlavně v tom, že naším konečným cílem je prospět žákům. Říká-li profesorka Jennifer Rauch, že chce „odhalovat negativní vlivy technologií, pomáhat žákům lépe rozumět světu, nezávisle myslet, kreativně se chovat“, pak máme docela shodné cíle.

…..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj:

BRDIČKA, Bořivoj. Proč mobily ve škole používat. Metodický portál: Články [online]. 14. 01. 2019, [cit. 2019-01-15]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/21955/PROC-MOBILY-VE-SKOLE-POUZIVAT.html>. ISSN 1802-4785.