Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference pro učitele přírodovědných předmětů

Konference pro učitele přírodovědných předmětů

Dům zahraniční spolupráce srdečně zve učitele přírodovědných předmětů na Konferenci Scientix, která proběhne 15. – 16. února 2019 v Českých Budějovicích. Cílem akce je představit učitelům základních a středních škol praktické tipy do výuky, nápady na experimenty a různé zajímavé aplikace. Nanotechnologie ve výuce, interaktivní matematické hry a kvízy, online laboratoře, robotika, animace geologických jevů a procesů nebo mezinárodní projekty eTwinning jsou některá z témat workshopů, do kterých se můžete zapojit.

Na konferenci také představíme několik zajímavých profesí, které mají potenciál nadchnout žáky pro studium a profesní uplatnění v přírodovědných a technických oborech. Dozvíte se, jaké to je řídit letový provoz nad Českem nebo pracovat v jaderné elektrárně. A samozřejmě se budete moci odborníku na cokoli zeptat.

Ubytování a občerstvení je pro účastníky zajištěno, náklady nese Dům zahraniční spolupráce. Podrobnější informace a registrace je k dispozici na webu https://www.dzs.cz/cz/eun/konference-2019/

Konference se uskuteční za podpory evropského projektu Scientix a Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 25.01.2019]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/konference-scientix-2019/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek