Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference pro učitele přírodovědných předmětů

Konference pro učitele přírodovědných předmětů

Dům zahraniční spolupráce srdečně zve učitele přírodovědných předmětů na Konferenci Scientix, která proběhne 15. – 16. února 2019 v Českých Budějovicích. Cílem akce je představit učitelům základních a středních škol praktické tipy do výuky, nápady na experimenty a různé zajímavé aplikace. Nanotechnologie ve výuce, interaktivní matematické hry a kvízy, online laboratoře, robotika, animace geologických jevů a procesů nebo mezinárodní projekty eTwinning jsou některá z témat workshopů, do kterých se můžete zapojit.

Na konferenci také představíme několik zajímavých profesí, které mají potenciál nadchnout žáky pro studium a profesní uplatnění v přírodovědných a technických oborech. Dozvíte se, jaké to je řídit letový provoz nad Českem nebo pracovat v jaderné elektrárně. A samozřejmě se budete moci odborníku na cokoli zeptat.

Ubytování a občerstvení je pro účastníky zajištěno, náklady nese Dům zahraniční spolupráce. Podrobnější informace a registrace je k dispozici na webu https://www.dzs.cz/cz/eun/konference-2019/

Konference se uskuteční za podpory evropského projektu Scientix a Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zdroj:  eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 25.01.2019]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/konference-scientix-2019/