Úvodní stránka / Konference a aktivity / Regionální eTwinningové setkání učitelů v Pardubicích

Regionální eTwinningové setkání učitelů v Pardubicích

V rámci spolupráce Národního podpůrného střediska pro eTwinning (DZS) a Europe Direct Pardubice  se uskuteční již 3. setkání pedagogů, kteří ve své výuce realizují mezinárodní projekty eTwinning. Akce proběhne v úterý 2. 4. 2019 v prostorách Magistrátu města Pardubic, Štrossova 44 od 15:30 do 16:00. Na setkání budou představeny úspěšné projekty, které byly oceněny certifikátem kvality (eTwinning Quality Label). Prezentovány budou i další zajímavé aktivity z projektové činnosti, kterými stojí za to se inspirovat. Své počiny představí učitelé různých aprobací a stupňů vzdělávání především z Pardubického, Královéhradeckého, Středočeského kraje a Kraje Vysočina. Cílem setkání je vzájemná inspirace a podpora, a také možnost navázání kontaktů např. za účelem budoucí spolupráce.

Pokud jste pedagogem v mateřské, základní či střední škole zapsané do Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT a máte zájem se setkání účastnit, můžete se registrovat ZDE do úterý 26. 3. 2019 (včetně).

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 19.02.2019]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/regionalni-etwinningove-setkani-ucitelu-v-pardubicich/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek