Úvodní stránka / ICT a vše kolem / V Digicentru s Ozoboty

V Digicentru s Ozoboty

Autor: Jaroslav Mašek

Jdu moc brzo, pomyslím si, když přicházím na Žerotínovo náměstí v Brně, kde sídlí Laboratorní škola Labyrinth. Tak brzo, že to až hraničí se zdvořilostí. Možná vás zajímá proč. Odpověď je jednoduchá, už jsem se nemohl dočkat. A nestalo se to jenom mně. Z dálky vidím známou tvář. Lidka Kovaříková, moje kolegyně a kamarádka už přišla také. Neviděli jsme se několik měsíců, a najednou je nejvyšší čas vydat se nahoru.

Dveře dole jsou zavřené, ale zničeho nic se v nich objeví Hanka Kuzníková, vedoucí brněnského Digicentra, a jako vždy nás vřele přivítá. Necháváme ji u vchodu, kde něco nalepuje na dveře, a vystupujeme do nejvyššího patra. Když vstoupíme do Digicentra, Hanka už tam je. Zázrak, napadne mě hned a nechápu, jak to udělala. Prozradí mi svůj trik. Jela výtahem.

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. V Digicentru s Ozoboty. Metodický portál: Články [online]. 12. 03. 2019, [cit. 2019-03-13]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22026/V-DIGICENTRU-S-OZOBOTY.html>. ISSN 1802-4785.