Úvodní stránka / ICT a vše kolem / V Digicentru s Ozoboty

V Digicentru s Ozoboty

 Autor: Jaroslav Mašek

 

Jdu moc brzo, pomyslím si, když přicházím na Žerotínovo náměstí v Brně, kde sídlí Laboratorní škola Labyrinth. Tak brzo, že to až hraničí se zdvořilostí. Možná vás zajímá proč. Odpověď je jednoduchá, už jsem se nemohl dočkat. A nestalo se to jenom mně. Z dálky vidím známou tvář. Lidka Kovaříková, moje kolegyně a kamarádka už přišla také. Neviděli jsme se několik měsíců, a najednou je nejvyšší čas vydat se nahoru.

Dveře dole jsou zavřené, ale zničeho nic se v nich objeví Hanka Kuzníková, vedoucí brněnského Digicentra, a jako vždy nás vřele přivítá. Necháváme ji u vchodu, kde něco nalepuje na dveře, a vystupujeme do nejvyššího patra. Když vstoupíme do Digicentra, Hanka už tam je. Zázrak, napadne mě hned a nechápu, jak to udělala. Prozradí mi svůj trik. Jela výtahem.

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. V Digicentru s Ozoboty. Metodický portál: Články [online]. 12. 03. 2019, [cit. 2019-03-13]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22026/V-DIGICENTRU-S-OZOBOTY.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek