Úvodní stránka / Konference a aktivity / Vyhlášení vítězů soutěže DOMINO 2018

Vyhlášení vítězů soutěže DOMINO 2018

Národní institut pro další vzdělávání pořádá společně s MŠMT už 8. ročník celostátní soutěže DOMINO. Slavnostní finálové vyhlášení vítězných prací, v nichž hrají významnou úlohu nejnovější digitální prostředky a technologie a jejich didaktické využití při výuce, se bude konat v budově společnosti Microsoft v Praze.

V průběhu dne budou prezentovány finálové práce, ze kterých odborná porota vybere vítěze jednotlivých kategorií. Úspěšným pedagogům – účastníkům soutěže předají ceny zástupci MŠMT a odboru školství, mládeže a sportu Magistrátu hlavního města Prahy, který nad akcí převzal záštitu. Návštěvníci se mohou zúčastnit workshopů, prohlédnout si výstavu digitálních výukových technologií a zapojit se také do online hlasování, které rozhodne o vítězi doplňkové kategorie – Cena diváků.

TERMÍN:  Úterý 19. března 2019
ČAS:         09. 00 – 15.00 hod.
MÍSTO:
     Budova společnosti Microsoft, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4.a
ÚČAST:   

Helena Plitzová, ředitelka NIDV
Klára Bezděková,
 ředitelka odboru dalšího vzdělávání a péče o pedagogické pracovníky MŠMT
Lenka Němcová
, ředitelka odboru MHMP
Milan Hausner
, MČ Praha 3

V případě zájmu se lze přihlásit nejpozději do pátku 15. 3. 2019 zde: https://www.nidv.cz/konference-a-vyznamne-akce-nidv/conferences/2019/slavnostni-vyhlaseni-soutezni-prehlidky-domino a http://domino.nidv.cz.

Podrobný program soutěže DOMINO zde: https://www.nidv.cz/o-nas/aktuality/1786-navstivte-8-rocnik-soutezni-prehlidky-domino

Zdroj: AVÍZO: Vyhlášení vítězů soutěže DOMINO 2018, MŠMT ČR. MŠMT ČR [online]. Copyright ©2013 [cit. 14.03.2019]. Dostupné z: http://www.msmt.cz/avizo-vyhlaseni-vitezu-souteze-domino-2018

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek