Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Třídní učitel 2.0 – díl 2.: texting a kalendář

Třídní učitel 2.0 – díl 2.: texting a kalendář

Autor: Jaroslav Mašek

V minulém dílu jsem ukázal výhody vytvořené třídní skupiny nejen pro třídního učitele a jeho žáky, ale i pro další učitele a zaměstnance školy. Jak jsem v závěru naznačil, skupinovým e-mailem to zdaleka nekončí. Další na řadě je kalendář.

Vraťme se ale ještě na chvíli k e-mailům. Když se nad tím zamyslíte, e-mailová komunikace mezi vámi coby třídním učitelem a vašimi žáky není moc efektivní. Proč? Za prvé není tak dynamická, jak by bylo potřeba, a za druhé vaši žáci moc e-mail v každodenní online komunikaci nepoužívají. Mnohem více používají texting.

…..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj:

MAŠEK, Jaroslav. Třídní učitel 2.0 – díl 2.: texting a kalendář. Metodický portál: Články [online]. 20. 03. 2019, [cit. 2019-03-20]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22006/TRIDNI-UCITEL-20-–-DIL-2-TEXTING-A-KALENDAR.html>. ISSN 1802-4785.