Úvodní stránka / ICT a vše kolem / První periodická tabulka aplikací z Microsoft Store na světě!

První periodická tabulka aplikací z Microsoft Store na světě!

Na počátku byl nápad, na konci první periodická tabulka aplikací z Microsoft Store na světě. Najdete v ní desítky zajímavých aplikací, z nichž většina byla i krátce představena na mojí stránce. Tak ať se Vám líbí!

Tabulku ve vysokém rozlišení v PDF formátu stahujte zde.

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve školách [online]. [cit. 29.3.2019]. Dostupný na WWW: https://www.klatovsky.cz/2019/03/prvni-periodicka-tabulka-aplikaci-z.html