Úvodní stránka / ICT a vše kolem / První periodická tabulka aplikací z Microsoft Store na světě!

První periodická tabulka aplikací z Microsoft Store na světě!

Na počátku byl nápad, na konci první periodická tabulka aplikací z Microsoft Store na světě. Najdete v ní desítky zajímavých aplikací, z nichž většina byla i krátce představena na mojí stránce. Tak ať se Vám líbí!

 

Tabulku ve vysokém rozlišení v PDF formátu stahujte zde.

 

 

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve školách [online]. [cit. 29.3.2019]. Dostupný na WWW: https://www.klatovsky.cz/2019/03/prvni-periodicka-tabulka-aplikaci-z.html

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek