Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Skenujeme s Office Lens

Skenujeme s Office Lens

Na posledních několika školeních jsem jen tak mimochodem zmínila, že iPadem lze rychle “skenovat”. Měla jsem za to, že to tak známé a tak učitelské, že to každý musí vědět. Už vím, že nemusí.

Tak kdybyste neměli na svém (nejlépe) mobilu žádnou skenovací aplikaci, tak začněte od Office Lens (iOS, Android). Nic jednodušší snad není. Cvaknete si list papíru nebo klidně bílou tabuli, aplikace sama srovná a vyčistí co jde, vy jen uložíte hotový výsledek.

„Nic jednoduššího snad není.“

Pokud byste hledali nějaké bohatší možnosti a kvalitnější výstupy, podívejte se třeba na CamScanner.

Zdroj:

RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 1.4.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5458

Náhledový obrázek:

Office Lens comes to iPhone and Android – Microsoft 365 Blog. Microsoft Corporation [online]. Dostupné z: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/blog/2015/04/02/office-lens-comes-to-iphone-and-android/