Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jak (ne)používat technologie – díl 2.: pracovní workflow

Jak (ne)používat technologie – díl 2.: pracovní workflow

Autor: Jaroslav Mašek

V minulém dílu jsem se krátce zmínil o svém ekosystému a výhodách, které mi přináší. S ekosystémem velmi úzce souvisí mé pracovní workflow. Přesněji řečeno, ono můj ekosystém doplňuje. Pokud bych však měl každé zařízení na jiné platformě, právě na vhodně nastaveném workflow bych svůj ekosystém mohl vybudovat.

Cloudové forkflow jako základ pro váš ekosystém

Prvním a základním bodem mého workflow, a současně i ekosystému, je cloud. Ať už ten od Googlu, Microsoftu, Adobe nebo Applu. Používám je všechny, v různých situacích, většinou v provázanosti na aplikace, které jsou v nich dostupné. Každý z nich má pro mě své výhody, proč ho preferuji: Google aplikace a cloudová řešení vč. Google Disku pro jejich jednoduchost a intuitivnost, Microsoft online řešení s OneDrive úložištěm pro jejich provázanost s Office 365, Adobe Creative Cloud zase pro jeho integraci do Adobe aplikací, a Apple iCloud pro jeho provázanost s Apple ekosystémem, který vede napříč všemi zařízeními s iOS, WatchOS, tvOS a MacOS.

…..

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Jak (ne)používat technologie – díl 2.: pracovní workflow. Metodický portál: Články [online]. 03. 04. 2019, [cit. 2019-04-04]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22025/JAK-NEPOUZIVAT-TECHNOLOGIE-–-DIL-2-PRACOVNI-WORKFLOW.html>. ISSN 1802-4785.