Úvodní stránka / Aktuálně / Na vlně hravosti s Fredem Donaldsonem

Na vlně hravosti s Fredem Donaldsonem

Original Play : důvěra místo strachu

Fred Donaldson, Ph.D. si již více než 40 let hraje s různými lidmi každého věku, i s volně žijícími zvířaty – např. vlky, delfíny a medvědy. Přitom odhalil společný jmenovatel těchto her, který nazval Original Play®. Pracuje s dětmi se speciálními potřebami, s dětmi z kulturně odlišných prostředí, se sportovci i managery. Ve hře s nimi sdílí svět beze strachu a násilí, svět důvěry a hravé radosti. Je poradcem rodin, vzdělávacích, sociálních služeb, zdravotnických a environmentálních organizací a podniků.

Doba trvání: cca 2 hod, občerstvení zajištěno

Počet míst na setkání je omezený, proto je registrace nutná.

kdy: pátek 17.5.2019 od 17.00

vstup zdarma

místo: SŠ, ZŠ a MŠ da Vinci, Na Drahách 20, Dolní Břežany
tel. +420608333567, navlne@skoladavinci.cz