Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Zkusili jste Answer Pad?

Zkusili jste Answer Pad?

„Trošku jsem si s ním hrála a vyzkoušela část Interactive. A určitě to může být dobře použitelný nástroj zpětné vazby.“

Na stránce http://www.theanswerpad.com/ si vytvoříte free učitelský účet. Žáky zatím nijak řešit nebudeme. Učitel pouští vše z počítače, žáci mohou využívat prohlížeč nebo aplikaci.

Učitel vybere z nabídky Interactive a QUICK CONNECT. Žáci se připojí pomocí kódu vlevo nahoře. Pak už stačí jen vybírat šablony otázek a posílat je na žákovská zařízení. V rámci jednoho spojení se dá klást řada otázek a lze zpátky žákům zasílat hodnocení nebo je vyzvat k opakování odpovědi.

Odpovědi žáků lze i ukládat. Stačí využít tlačítko CAPTURE a žákovské odpovědi se uloží do Portfolia.

V této podobě je Answer Pad okamžitě k použití, není třeba žádná složitá příprava a i s omezenými možnostmi na bezplatném účtu udělá dobrou službu.

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 9.5.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5615

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek