Úvodní stránka / Bez kategorie / Zkusili jste Answer Pad?

Zkusili jste Answer Pad?

„Trošku jsem si s ním hrála a vyzkoušela část Interactive. A určitě to může být dobře použitelný nástroj zpětné vazby.“

Na stránce http://www.theanswerpad.com/ si vytvoříte free učitelský účet. Žáky zatím nijak řešit nebudeme. Učitel pouští vše z počítače, žáci mohou využívat prohlížeč nebo aplikaci.

Učitel vybere z nabídky Interactive a QUICK CONNECT. Žáci se připojí pomocí kódu vlevo nahoře. Pak už stačí jen vybírat šablony otázek a posílat je na žákovská zařízení. V rámci jednoho spojení se dá klást řada otázek a lze zpátky žákům zasílat hodnocení nebo je vyzvat k opakování odpovědi.

Odpovědi žáků lze i ukládat. Stačí využít tlačítko CAPTURE a žákovské odpovědi se uloží do Portfolia.

V této podobě je Answer Pad okamžitě k použití, není třeba žádná složitá příprava a i s omezenými možnostmi na bezplatném účtu udělá dobrou službu.

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 9.5.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5615