Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Znovu ta animace

Znovu ta animace

Pokud chcete získat stop-motion animaci a ještě jako animovaný gif, tak se vám může hodit aplikace ImgPlay (iOS, Android). Už jsme ji tu zmiňovala právě na tvorbu gifů, ale přibyly v ní nové funkce.

Mimo jiné teď umí vytvářet animace rychle ze sekvencí fotografií (Burst) nebo z Live Photo. V nástrojích jsou také novinky – třeba nástroj Sketch na malování a nástroj Text.

pro animaci klepněte

A další novinky se skrývají pod volbou Camera. Dají se pořizovat fotky mimo jiné pro Stop-motion, což usnadňuje průhled na poslední pořízenou fotku.

Pak stačí jen dokončit úpravu v editoru, třeba taky trochu nastavit rychlost, a vyexportovat si gif. Pokud nemáte rádi animovaný gif, tak si stáhnete video.

pro animaci klepněte

„Nic složitého, ale na rychlou práci jak dělané!“

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 5.6.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5725

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek