Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Znovu ta animace

Znovu ta animace

Pokud chcete získat stop-motion animaci a ještě jako animovaný gif, tak se vám může hodit aplikace ImgPlay (iOS, Android). Už jsme ji tu zmiňovala právě na tvorbu gifů, ale přibyly v ní nové funkce.

Mimo jiné teď umí vytvářet animace rychle ze sekvencí fotografií (Burst) nebo z Live Photo. V nástrojích jsou také novinky – třeba nástroj Sketch na malování a nástroj Text.

pro animaci klepněte

A další novinky se skrývají pod volbou Camera. Dají se pořizovat fotky mimo jiné pro Stop-motion, což usnadňuje průhled na poslední pořízenou fotku.

Pak stačí jen dokončit úpravu v editoru, třeba taky trochu nastavit rychlost, a vyexportovat si gif. Pokud nemáte rádi animovaný gif, tak si stáhnete video.

pro animaci klepněte

„Nic složitého, ale na rychlou práci jak dělané!“

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 5.6.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5725