Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Aktuálně: DVPP ITveSkole.cz pro Šablony II doplněno o webináře

Aktuálně: DVPP ITveSkole.cz pro Šablony II doplněno o webináře

Nyní je ta správná doba pro rozšíření kompetencí pedagogů v oblasti využívání on-line zdrojů, vzdálené komunikace se žáky, zadávání úkolů i získávání zpětné vazby. Stále je rovněž potřebné plnit výstupy u DVPP šablon v projektu Šablony II.

V souladu s doporučením MŠMT realizovat DVPP v Šablonách II on-line formou realizujeme DVPP ITveSkole.cz s využitím webinářů.

Uznatelný výstup pro Šablony II ve formě certifikátu získáte absolvováním 3 webinářů o délce 90 min. Následně  dle dohody zrealizujeme praktickou část DVPP i prezenční formou.

Přednosti vzdělávání ITveSkole.cz:

1. Webináře i prezenční praktickou část DVPP realizujeme se zapojením příkladů z praxe nad aktuálními tématy s možností vše si vyzkoušet.
  2. Pomůžeme Vám s uznatelnými certifikáty pro všechny DVPP Šablony a-i).
  3. Naší předností je individuální přístup na míru aktuálním potřebám Vaší školy a pedagogů.

Aktuálně vypsané webináře – duben 2020:

Termín webináře Čas webináře Oblast dle Šablon II Téma dle Katalogu DVPP ITveSkole.cz pro MŠ a ZŠ Přihlášení
1. 2. 3.
03.04. 22.04. 29.04. 10:00 Polytechnické vzdělávání v ZŠ, ŠD, ZUŠ G3 Objevme s žáky kouzlo badatelsky orientované výuky Přihlášení na webinář
06.04. 16.04. 23.04. 10:00 Matematická gramotnost v ZŠ, ŠD, ZUŠ B3 Vzbuďme zvídavost a řešme kreativně matematické úlohy Přihlášení na webinář
09.04. 14.04. 21.04. 10:00 ICT v MŠ H2 Office – nepostradatelný nástroj pro pedagogy v MŠ Přihlášení na webinář
15.04. 28.04. 10:00 Čtenářská gramotnost v ZŠ, ŠD, ZUŠ A3 ČG napříč předměty Přihlášení na webinář
15.04. 22.04. 27.04. 13:00 ICT v ZŠ, ŠD, ZUŠ H2 Office – nepostradatelný nástroj pro pedagogy v MŠ Přihlášení na webinář
15.04. 16.04. 17.04. 13:00 Cizí jazyky v ZŠ, ŠD, ZUŠ C1 Aplikace a on-line zdroje při výuce CJ Přihlášení na webinář
16.04. 10:00 Projektová výuka v ZŠ, ŠD, ZUŠ I4 Projektová výuka napříč předměty Přihlášení na webinář
20.04. 23.04. 24.04. 13:00 Osobnostně sociální rozvoj v ZŠ, ŠD, ZUŠ D2 Office pro každodenní práci pedagoga Přihlášení na webinář
27.04. 28.04. 30.04. 13:00 ICT v ZŠ, ŠD, ZUŠ H3 Rozvoj kreativity s využitím ICT Přihlášení na webinář

Sledujte nás, připravujeme pro Vás další termíny a témata.

Jak se přihlásit na webinář, mám-li objednávku od ITveSkole.cz:

1. Zjistím si u vedení školy číslo objednávky k DVPP.
  2. Vyberu si termín a oblast, a kliknu na tlačítko přihlášení.
  3. Zadám údaje do formuláře včetně e-mailu a čísla objednávky.
  4. Na webinář se přihlásím kliknutím na odkaz, který mi přijde e-mailem.

Jak se přihlásit na webinář, nemám-li objednávku od ITveSkole.cz:

1. Kontaktuji Martinu Burleovou (mburleova@itveskole.cz, 602 730 415) a dohodnu objednávku tak, aby odpovídala navoleným šablonám. Cena za DVPP/8h/osoba = 1200 Kč (v ceně je webinář a prezenční část DVPP realizovaná ve škole, jakmile to situace dovolí).
  2. Vyberu si termín a oblast, a kliknu na tlačítko přihlášení.
  3. Zadám údaje do formuláře včetně e-mailu a čísla objednávky.
  4. Na webinář se přihlásím kliknutím na odkaz, který mi přijde e-mailem.

Pro individuální nabídku kontaktujte Martinu Burleovou – koordinátorku DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415.

DVPP realizujeme formou webinářů i prezenčně pro jednotlivé pedagogy i pro celé pedagogické sbory.

Katalog DVPP pro ZŠ, ŠD, SVČ, ZUŠ

Katalog DVPP pro MŠ

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415