Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Aktuálně: Ideální doba pro DVPP s ITveSkole.cz v Šablonách II

Aktuálně: Ideální doba pro DVPP s ITveSkole.cz v Šablonách II

Nyní je ta správná doba pro zajištění DVPP pro projekt Šablony II. Můžete si vybrat ty nejžádanější termíny, propojit DVPP s ICT vybavením, tvorbou výstupů šablon, a tím vyřešit vše potřebné hned na začátku šablonového projektu.

Při sestavení naší nabídky DVPP jsme vycházeli ze zkušeností, z realizovaných projektů, z požadavků škol a z požadavků na kompetence pedagogů v oblasti ICT, moderních vyučovacích metod a osobního rozvoje.

Nabídka pro ZŠ, ŠD, SVČ, ZUŠ

Nabídka pro MŠ

ITveSkole.cz vám zajistí komplexní služby pro vzdělávání v Šablonách II

1. Akreditace a certifikáty pro všechny DVPP Šablony a-i)
  2. Zaměření kurzů přizpůsobíme potřebám vaší školy s možností uspořádání DVPP formou teambuildingu
  3. Jednotná cena 1 200 Kč/pedagog/8 h zahrnující dopravu lektora, výukové materiály a certifikáty
  4. Vysoká kvalita našeho lektorského týmu s množstvím zkušeností
  5. Školení jsou provázány s praktickými ukázkami a moderními vzdělávacími metodami

Zajistíme pro vás DVPP pro všechny pedagogy, u vás ve škole bez nutnosti cestovat, řešit suplování a složitě se probírat množstvím nabídek DVPP.

Pro individuální nabídku kontaktujte Martinu Burleovou – koordinátorku DVPP v ITveSkole.cz, mburleova@itveskole.cz, 222 268 503.