Úvodní stránka / ICT a vše kolem / DVPP ITveSkole.cz pro Šablony II doplněno o webináře

DVPP ITveSkole.cz pro Šablony II doplněno o webináře

Nyní je ta správná doba pro rozšíření kompetencí pedagogů v oblasti využívání on-line zdrojů, vzdálené komunikace se žáky, zadávání úkolů i získávání zpětné vazby. Stále je rovněž potřebné plnit výstupy u DVPP šablon v projektu Šablony II.

V souladu s doporučením MŠMT realizovat DVPP v Šablonách II on-line formou realizujeme DVPP ITveSkole.cz s využitím webinářů.

Uznatelný výstup pro Šablony II ve formě certifikátu získáte absolvováním 3 webinářů o délce 90 min. Následně  dle dohody zrealizujeme praktickou část DVPP i prezenční formou.

Přednosti vzdělávání ITveSkole.cz:

1. Webináře i prezenční praktickou část DVPP realizujeme se zapojením příkladů z praxe nad aktuálními tématy s možností vše si vyzkoušet.
  2. Pomůžeme Vám s uznatelnými certifikáty pro všechny DVPP Šablony a-i).
  3. Naší předností je individuální přístup na míru aktuálním potřebám Vaší školy a pedagogů.

Aktuálně vypsané webináře – červen 2020:

Termín webináře Čas webináře Oblast dle Šablon II Téma dle Katalogu DVPP ITveSkole.cz pro MŠ a ZŠ Přihlášení
1. 2. 3.
05.06. 11.06. 26.06 12:30 Osobnostně sociální rozvoj v MŠ D1 OSR pedagoga prostřednictvím nových nápadů a aplikací Přihlášení na webinář
16.06. 18.06. 23.06. 14:00 ICT v  ZŠ, ŠD, ZUŠ H1+H2 Zajímavé hodiny s využitím ICT Přihlášení na webinář
18.06. 23.06. 25.06 14:00 Matematická pregramotnost B1 MG Aplikace a online zdroje v MpreG Přihlášení na webinář

Sledujte nás, připravujeme pro Vás další termíny a témata.

Jak se přihlásit na webinář, mám-li objednávku od ITveSkole.cz:

1. Zjistím si u vedení školy číslo objednávky k DVPP.
  2. Vyberu si termín a oblast, a kliknu na tlačítko přihlášení.
  3. Zadám údaje do formuláře včetně e-mailu a čísla objednávky.
  4. Na webinář se přihlásím kliknutím na odkaz, který mi přijde e-mailem.

Jak se přihlásit na webinář, nemám-li objednávku od ITveSkole.cz:

1. Kontaktuji Martinu Burleovou (mburleova@itveskole.cz, 602 730 415) a dohodnu objednávku tak, aby odpovídala navoleným šablonám. Cena za DVPP/8h/osoba = 1200 Kč (v ceně je webinář a prezenční část DVPP realizovaná ve škole, jakmile to situace dovolí).
  2. Vyberu si termín a oblast, a kliknu na tlačítko přihlášení.
  3. Zadám údaje do formuláře včetně e-mailu a čísla objednávky.
  4. Na webinář se přihlásím kliknutím na odkaz, který mi přijde e-mailem.

Pro individuální nabídku kontaktujte Martinu Burleovou – koordinátorku DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415.

DVPP realizujeme formou webinářů i prezenčně pro jednotlivé pedagogy i pro celé pedagogické sbory.

Katalog DVPP pro ZŠ, ŠD, SVČ, ZUŠ

Katalog DVPP pro MŠ

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415

Reference:

Moc Vám děkujeme za včerejší webinář Polytechnika I.. Webinář se velice líbil, a už se moc těšíme na další části. Takže ještě jednou velké díky, jak skvěle jste webinář zvládli. Moc nás potěšilo, že jste pro nás připravili i webináře k matematické pregramotnosti. I na ně se paní učitelky moc těší. A ještě bych Vás chtěla požádat, zda by bylo možné připravit i webináře na matematickou gramotnost, čtenářskou gramotnost a čtenářskou pregramotnost. Ještě jednou Vám moc děkuji za Vaši práci a těším se na další spolupráci, Beránková.

Mgr. Dagmar Beránková

ZŠ a MŠ Kunovice, okres Vsetín, příspěvková organizace