Úvodní stránka / Produkty a řešení / Aktuálně: Nový katalog Boxed: „Boříme mýty, přinášíme řešení“

Aktuálně: Nový katalog Boxed: „Boříme mýty, přinášíme řešení“

Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz je tady pro vás již 15 let. Vždy vám přinášíme řešení, která jsou dostupná a přitom komplexní, obsahující kvalitní hardware, výukový obsah, školení a podporu.

Stejně je tomu tak i nyní, kdy do škol přichází dotykové panely, mobilní učebny s tablety nebo notebooky a výukové stavebnice na podporu STEAM a robotiky.

Připravili jsme pro vás katalog pro školní rok 2019/2020 dle sloganu „Boříme mýty a přinášíme řešení“.

Katalog 2019/2020 ke stažení ZDE.

V katalogu najdete například:

• profesionální interaktivní panel s velkou úhlopříčkou 65″ (165 cm) za cenu 39.990 Kč včetně DPH
  • 10 ks tabletů Acer s klávesnicí, classroom managerem a Windows 10 Professional za 64.000 Kč včetně DPH.
  • kvalitní DVPP realizované přímo u Vás ve škole v ceně 1.200 Kč / 8h / pedagog.

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s, tel.: 800-550-660, email: skoly@boxed.cz