Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference Lepší škola v každém místě

Konference Lepší škola v každém místě

Pořádá EDUin

Termín: pondělí 21. října 2019 v 9:00 až 16:30

Místo konání: Magistrát hl. m. Prahy, Velký sál Nové radnice Magistrátu hl. m. Prahy (Mariánské nám. 2)

Mezi dobrou a špatnou školou není rozdíl v nákladech, ale je dramatický ve výsledcích. Co potřebují školy, aby se staly dobrými a ještě lepšími? A jak jim v tom mohou pomáhat jejich zřizovatelé?

Smyslem konference Lepší škola v každém místě je pomoci zřizovatelům, tedy zástupcům měst, obcí a městských částí, dobře spravovat školy v jejich území. Chceme se společně zamýšlet nad vhodnou rolí zřizovatele, ukázat příklady dobré praxe z různých regionů ČR i ze zahraničí a představit osvědčené podpůrné metody pro školy a učitele.

Zveme všechny starosty, místostarosty, radní, vedoucí školských odborů i zástupce MAP. Přijďte načerpat inspiraci, dobít baterky a navázat cenné kontakty.

Více informací a registrace ZDE.

Zdroj: Konference 2019 – Města vzdělávání. Města vzdělávání – Napomáháme rozvoji vzdělávání v regionech [online]. Dostupné z: https://mestavzdelavani.cz/konference-2019/?fbclid=IwAR0nxFcktpAmbyFgF68uNaIPsHtweg7V4_oiNoieqMbn_zvED5gydPjHL-I