Úvodní stránka / Aktuálně / Zapojte se do komiksové soutěže….

Zapojte se do komiksové soutěže….

Zapojte se do komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět. Letos na téma náš svět, naše svoboda, naše zodpovědnost.

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni vyhlašuje 9. ročník komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět pro žáky a studenty základních a středních škol. Letošním tématem komiksové soutěže je „Náš svět, naše svoboda, naše odpovědnost“.

Baví tě komiksy? Pálí tě, co se děje kolem nás? Máš konkrétní nápady, jak se mohou věci kolem tebe měnit? Zúčastni se naší komiksové soutěže!

Pokus se ztvárnit, jak naši svobodu ovlivňuje svět kolem nás. Zamysli se nad tím, co svobodu lidem zajišťuje, co jí ovlivňuje? Jak svoboda souvisí s místem, kde žiješ? A jak svobodu tvojí a lidí kolem tebe ovlivňují přírodní podmínky?

Uzávěrka soutěže je 16. října 2019. On-line přihlášku najdete zde.

Slavnostní vyhlášení výsledků a vernisáž výstavy soutěžních děl proběhne 4. listopadu 2019 od 13 hodin v Jindřišské věži v Praze. Součástí vernisáže bude také workshop pro autory nejlepších komiksů.

Podívejte se na pravidla soutěže, desatero dobrého komiksu a text o komiksových hrdinech Bohoušovi a Dáše.

Realizace soutěže je podpořena z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce.

Zdroj: Zapojte se do komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět. Letos na téma náš svět, naše svoboda, naše zodpovědnost – Člověk v tísni. Pomáhejte s námi – Člověk v tísni [online]. Copyright © [cit. 01.10.2019]. Dostupné z: https://www.clovekvtisni.cz/zapojte-se-do-komiksove-souteze-bohous-a-dasa-meni-svet-letos-na-tema-nas-svet-nase-svoboda-nase-zodpovednost-5967gp?fbclid=IwAR1YMPlf8_fC8OHRwHgmFjRBf37BAkMWtEtxuXkPzzVyw-HNfKqdEh0qQe0