Úvodní stránka / Aktuálně / Zapojte se do komiksové soutěže….

Zapojte se do komiksové soutěže….

Zapojte se do komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět. Letos na téma náš svět, naše svoboda, naše zodpovědnost.

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni vyhlašuje 9. ročník komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět pro žáky a studenty základních a středních škol. Letošním tématem komiksové soutěže je „Náš svět, naše svoboda, naše odpovědnost“.

Baví tě komiksy? Pálí tě, co se děje kolem nás? Máš konkrétní nápady, jak se mohou věci kolem tebe měnit? Zúčastni se naší komiksové soutěže!

Pokus se ztvárnit, jak naši svobodu ovlivňuje svět kolem nás. Zamysli se nad tím, co svobodu lidem zajišťuje, co jí ovlivňuje? Jak svoboda souvisí s místem, kde žiješ? A jak svobodu tvojí a lidí kolem tebe ovlivňují přírodní podmínky?

Uzávěrka soutěže je 16. října 2019. On-line přihlášku najdete zde.

Slavnostní vyhlášení výsledků a vernisáž výstavy soutěžních děl proběhne 4. listopadu 2019 od 13 hodin v Jindřišské věži v Praze. Součástí vernisáže bude také workshop pro autory nejlepších komiksů.

Podívejte se na pravidla soutěže, desatero dobrého komiksu a text o komiksových hrdinech Bohoušovi a Dáše.

Realizace soutěže je podpořena z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce.

Zdroj: Zapojte se do komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět. Letos na téma náš svět, naše svoboda, naše zodpovědnost – Člověk v tísni. Pomáhejte s námi – Člověk v tísni [online]. Copyright © [cit. 01.10.2019]. Dostupné z: https://www.clovekvtisni.cz/zapojte-se-do-komiksove-souteze-bohous-a-dasa-meni-svet-letos-na-tema-nas-svet-nase-svoboda-nase-zodpovednost-5967gp?fbclid=IwAR1YMPlf8_fC8OHRwHgmFjRBf37BAkMWtEtxuXkPzzVyw-HNfKqdEh0qQe0

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek