Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Webinář GEG – Ozoboti napříč předměty

Webinář GEG – Ozoboti napříč předměty

Záznam webináře je součástí článku RNDr. Jitky Rambouskové na téma Jitsi Meet aneb jak vysílat na YT.

Občas pořádáme na GEG Učte s námi webináře a využívali jsme Hangout On Air. Sice skoro pokaždé byla nějaká změna v ovládání, ale letos nastal kardinální problém. Hangout On Air skončil úplně! Na YT jsem byla vyzvána k instalaci nějakého softwaru a propojování klíčů a tak. To se mi to vůbec nelíbilo. Proto jsem začala hledat nějakou jednoduchou online alternativu.

……..

Celý článek naleznete ZDE.

A že nahrávání opravdu funguje se můžete přesvědčit na záznamu webináře.

Zdroj:

RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 25.10.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5970

Náhledový obrázek:

Ozobot Bit – Sundry Tech Recipes…. Sundry Tech Recipes… – Assorted technology related how-to’s and tid-bits [online]. Dostupné z: https://www.umpah.net/ozobot/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek