Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Webinář GEG – Ozoboti napříč předměty

Webinář GEG – Ozoboti napříč předměty

Záznam webináře je součástí článku RNDr. Jitky Rambouskové na téma Jitsi Meet aneb jak vysílat na YT.

Občas pořádáme na GEG Učte s námi webináře a využívali jsme Hangout On Air. Sice skoro pokaždé byla nějaká změna v ovládání, ale letos nastal kardinální problém. Hangout On Air skončil úplně! Na YT jsem byla vyzvána k instalaci nějakého softwaru a propojování klíčů a tak. To se mi to vůbec nelíbilo. Proto jsem začala hledat nějakou jednoduchou online alternativu.

……..

Celý článek naleznete ZDE.

A že nahrávání opravdu funguje se můžete přesvědčit na záznamu webináře.

Zdroj:

RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 25.10.2019]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=5970

Náhledový obrázek:

Ozobot Bit – Sundry Tech Recipes…. Sundry Tech Recipes… – Assorted technology related how-to’s and tid-bits [online]. Dostupné z: https://www.umpah.net/ozobot/