Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Nový podcast Hovory z kabinetu

Nový podcast Hovory z kabinetu

Co se děje za dveřmi kabinetů? Co si říkají učitelé jenom mezi sebou? Jak vypadá pohled na české vzdělávání zevnitř škol? Mladý učitel Daniel Pražák ve svém novém pořadu Hovory z kabinetu hovoří s inspirativními učiteli. Přehrát si můžete již dva díly (Anchor.fm).

Zdroj: Ministerstvo školství chce do ledna vybrat klíčové lidi pro řízení a rozvoj školství | EDUin. EDUin | Informační centrum o vzdělávání [online]. Dostupné z: https://www.eduin.cz/beduin/ministerstvo-skolstvi-chce-do-ledna-vybrat-klicove-lidi-pro-rizeni-a-rozvoj-skolstvi/