Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Využití ICT nástrojů v MŠ aneb hrát si lze i jinak

Využití ICT nástrojů v MŠ aneb hrát si lze i jinak

Autor: Miloslav Khas

Znáte Bee Bot, mluvící kartičky, QR kódy? Víte, co je to dějová posloupnost?

Přišlo mi to zajímavé téma, a tak mám dnes pro vás materiál z našeho semináře o využívání ICT nástrojů v mateřské škole.
Budeme rádi za vaše postřehy.

Zdroj: KHAS, Miloslav. Miloslav Khas blog pedagogického geeka [online]. [cit. 3.12.2019]. Dostupný na WWW: http://miloslavkhas.blogspot.com/2019/01/vyuziti-ict-nastroju-v-ms-materialy-k.html#more