Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhlašena výzva č. 54 – Začleňování žáků s OMJ II

Vyhlašena výzva č. 54 – Začleňování žáků s OMJ II

Rada hl. m. Prahy schválila dne 25. 11. 2019 vyhlášení výzvy č. 54 – Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem II.

Tato výzva je zaměřena na podporu mateřských, základních a středních škol především ve vztahu vytváření inkluzivního prostředí škol a k začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (dětí s OMJ). Realizace projektů přispěje k sociální soudržnosti, chápání a respektování sociokulturní rozmanitosti a vztahu k okolnímu prostředí, k porozumění a toleranci odlišných kultur.

Konzultace projektových záměrů probíhají od 3. 12. 2019 do 19. 6. 2020.

Prioritní osa: 4. Vzdělání a vzdělanost a podpora zaměstnanosti Specifický cíl
SC 4.2 Zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím posílení inkluze v multikulturní společnosti
Stav: Vyhlášená
Datum vyhlášení výzvy: 3.12.2019
Zahájení příjmu žádostí: 6.1.2020
Ukončení příjmu žádostí: 26.6.2020
Celková alokace: 200 mil. Kč
Alokace na váš projekt: 100 000 Kč – 6 000 000 Kč

Více informací naleznete ZDE.

Pokud máte zájem o pomoc s projektem, tak nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro Vás, Tým projektové podpory ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.