Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jak (ne)používat technologie – díl 7.: Digitální minimalismus

Jak (ne)používat technologie – díl 7.: Digitální minimalismus

Autor: Jaroslav Mašek

Posledním titulem vydaným v nakladatelství Jan Melvil Publishing v roce 2019 byla kniha Cala Newporta Digitální minimalismus. Po dvou předchozích dílech Tak dobří, že vás nepřehlédnou a Hluboká práce, taktéž vydaných v češtině v tomto nakladatelství, se autor tentokrát zaměřuje na problematiku, která nejen dopadá na každého, kdo používá technologie a chytrá zařízení, ale která velmi úzce souvisí s tím, co řešíme, nebo ještě lépe, co často neřešíme, či dokonce co neumíme dobře řešit u sebe ani v našich školách. ……..

Obálka knihy (Melvil.cz)

Celý článek naleznete ZDE.