Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Mezinárodní semináře v roce 2020

Mezinárodní semináře v roce 2020

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje nabídnout učitelům možnost účasti na mezinárodních akcích konaných v roce 2020. Tato nabídka je určena nejen zkušeným eTwinnerům, ale také nově registrovaným začátečníkům.

Cílem kontaktních seminářů je nalezení projektového partnera pro projekt eTwinning. V rámci semináře se účastníci dozvědí základní informace o aktivitě eTwinning a naučí se pracovat v online prostředí pro projektovou spolupráci. Mimoto je možné vyjet také na kurzy profesního rozvoje, určené spíše pokročilým eTwinnerům a zaměřeným na konkrétní témata.

Účast na mezinárodních akcích (doprava, ubytování, strava a konferenční poplatek) je hrazena z prostředků Národního podpůrného střediska pro eTwinning v České republice. Více informací a nabídku jednotlivých seminářů naleznete na odkaze https://www.etwinning.cz/mezinarodni-seminare/, kde se můžete zároveň registrovat.

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 12.12.2019]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/mezinarodni-seminare-v-roce-2020/