Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Mezinárodní semináře v roce 2020

Mezinárodní semináře v roce 2020

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje nabídnout učitelům možnost účasti na mezinárodních akcích konaných v roce 2020. Tato nabídka je určena nejen zkušeným eTwinnerům, ale také nově registrovaným začátečníkům.

Cílem kontaktních seminářů je nalezení projektového partnera pro projekt eTwinning. V rámci semináře se účastníci dozvědí základní informace o aktivitě eTwinning a naučí se pracovat v online prostředí pro projektovou spolupráci. Mimoto je možné vyjet také na kurzy profesního rozvoje, určené spíše pokročilým eTwinnerům a zaměřeným na konkrétní témata.

Účast na mezinárodních akcích (doprava, ubytování, strava a konferenční poplatek) je hrazena z prostředků Národního podpůrného střediska pro eTwinning v České republice. Více informací a nabídku jednotlivých seminářů naleznete na odkaze https://www.etwinning.cz/mezinarodni-seminare/, kde se můžete zároveň registrovat.

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 12.12.2019]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/mezinarodni-seminare-v-roce-2020/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek