Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Využívání technologií není zárukou kvalitní ani moderní výuky….

Využívání technologií není zárukou kvalitní ani moderní výuky….

Autor: Markéta Popelářová

Využívání technologií není zárukou kvalitní ani moderní výuky,‘ říká autor výukové aplikace pro matematiku.

Jakub Stránský se v rámci společnosti Techambition podílí na vývoji aplikace, která díky umělé inteligenci pomáhá učitelům zatraktivnit výuku matematiky. A to hned několika způsoby. Jak konkrétně by vypadala výuka matematiky, kdyby se váš učitel rozhodl aplikaci používat? A proč software není vhodný pro všechny učitele?

….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: POPELÁŘOVÁ, Markéta. Perpetuum vzdělávání bez hranic [online]. [cit. 16.12.2019]. Dostupný na WWW: https://perpetuum.cz/2019/12/vyuzivani-technologii-neni-zarukou-kvalitni-ani-moderni-vyuky-rika-autor-vyukove-aplikace-pro-matematiku/