Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Využívání technologií není zárukou kvalitní ani moderní výuky….

Využívání technologií není zárukou kvalitní ani moderní výuky….

Autor: Markéta Popelářová

Využívání technologií není zárukou kvalitní ani moderní výuky,‘ říká autor výukové aplikace pro matematiku.

Jakub Stránský se v rámci společnosti Techambition podílí na vývoji aplikace, která díky umělé inteligenci pomáhá učitelům zatraktivnit výuku matematiky. A to hned několika způsoby. Jak konkrétně by vypadala výuka matematiky, kdyby se váš učitel rozhodl aplikaci používat? A proč software není vhodný pro všechny učitele?

….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: POPELÁŘOVÁ, Markéta. Perpetuum vzdělávání bez hranic [online]. [cit. 16.12.2019]. Dostupný na WWW: https://perpetuum.cz/2019/12/vyuzivani-technologii-neni-zarukou-kvalitni-ani-moderni-vyuky-rika-autor-vyukove-aplikace-pro-matematiku/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek