Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Přivítejte v Microsoft Forms nahrávání souborů

Přivítejte v Microsoft Forms nahrávání souborů

Autor: Karel Klatovský

Zřejmě nejpožadovanější funkcí směrem od učitelů na nástroj Microsoft Forms byla možnost nahrávání souborů. Scénářů, kdy potřebujete udělat registrační formulář/kvíz/online písemku a součástí má být i nějaký konkrétní soubor je opravdu mnoho. Za všechny třeba opkavoací test z dovedností s prací v Microsoft Office, kde test se bude ptát jak na teoretické otázky, ale součástí bude i praktické procvičování, jehož výsledkem bude soubor. Tak jdeme na to.

….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve školách [online]. [cit. 17.12.2019]. Dostupný na WWW: https://www.klatovsky.cz/2019/12/privitejte-v-microsoft-forms-nahravani.html

 

 

 

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek