Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Přivítejte v Microsoft Forms nahrávání souborů

Přivítejte v Microsoft Forms nahrávání souborů

Autor: Karel Klatovský

Zřejmě nejpožadovanější funkcí směrem od učitelů na nástroj Microsoft Forms byla možnost nahrávání souborů. Scénářů, kdy potřebujete udělat registrační formulář/kvíz/online písemku a součástí má být i nějaký konkrétní soubor je opravdu mnoho. Za všechny třeba opkavoací test z dovedností s prací v Microsoft Office, kde test se bude ptát jak na teoretické otázky, ale součástí bude i praktické procvičování, jehož výsledkem bude soubor. Tak jdeme na to.

….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích (nejen) ve školách [online]. [cit. 17.12.2019]. Dostupný na WWW: https://www.klatovsky.cz/2019/12/privitejte-v-microsoft-forms-nahravani.html