Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Inovace ve vzdělávání je celosvětové téma

Inovace ve vzdělávání je celosvětové téma

Právě jsme se vrátili z největšího evropského veletrhu zaměřeného na novinky v oblasti vzdělávání BETT SHOW 2020 v Londýně, kde jsme tradičně jako každý rok, jeli načerpat inspiraci a porovnat naše řešení s ostatními.

V oblasti interaktivních řešení pro výuku jsou jednoznačným trendem interaktivní dotykové panely, které nás utvrdily v tom, že školám nabízíme kvalitní komplexní řešení v podobě 3Panelu. Náš 3Panel je postaven na kvalitním dotykovém displeji od společnosti Vestel, která svým přístupem a designem byla jedním z TOP vystavovatelů celého veletrhu. Námi dodávaný mobilní výškově stavitelný pojezd s integrovaným PC i možnost doplnit celé řešení o postranní křídou popisovatelná křídla, dělá z našeho 3Panelu ideální řešení pro každou třídu.

Velkého rozmachu dosáhly také robotické a STEM stavebnice, které nás vedou k zamyšlení, jak tyto chytré „hračky“ smysluplně zařadit do vyučovacího procesu. Našim cílem pro rok 2020 je rozšířit metodiky iTrianglu a Go Carkitu o nové metodické materiály vhodné do výuky, klubu či školní družiny tak, abychom vám nadále mohli předávat nápady a materiály, které povedou vstříc lepší budoucnosti našich dětí.

Veletrh BETT SHOW 2020 skončil, ale naše práce pro rok 2020 teprve začíná. Budeme rádi, když zůstanete s námi a společně budeme moci zvyšovat kvalitu českého školství.

Těšíme se na vás na některé z připravovaných konferencí či semináři DVPP pořádaného přímo u vás ve škole.

V případě dotazů můžete kontaktovat naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.