Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Inovace ve vzdělávání je celosvětové téma

Inovace ve vzdělávání je celosvětové téma

Právě jsme se vrátili z největšího evropského veletrhu zaměřeného na novinky v oblasti vzdělávání BETT SHOW 2020 v Londýně, kde jsme tradičně jako každý rok, jeli načerpat inspiraci a porovnat naše řešení s ostatními.

V oblasti interaktivních řešení pro výuku jsou jednoznačným trendem interaktivní dotykové panely, které nás utvrdily v tom, že školám nabízíme kvalitní komplexní řešení v podobě 3Panelu. Náš 3Panel je postaven na kvalitním dotykovém displeji od společnosti Vestel, která svým přístupem a designem byla jedním z TOP vystavovatelů celého veletrhu. Námi dodávaný mobilní výškově stavitelný pojezd s integrovaným PC i možnost doplnit celé řešení o postranní křídou popisovatelná křídla, dělá z našeho 3Panelu ideální řešení pro každou třídu.

Velkého rozmachu dosáhly také robotické a STEM stavebnice, které nás vedou k zamyšlení, jak tyto chytré „hračky“ smysluplně zařadit do vyučovacího procesu. Našim cílem pro rok 2020 je rozšířit metodiky iTrianglu a Go Carkitu o nové metodické materiály vhodné do výuky, klubu či školní družiny tak, abychom vám nadále mohli předávat nápady a materiály, které povedou vstříc lepší budoucnosti našich dětí.

Veletrh BETT SHOW 2020 skončil, ale naše práce pro rok 2020 teprve začíná. Budeme rádi, když zůstanete s námi a společně budeme moci zvyšovat kvalitu českého školství.

Těšíme se na vás na některé z připravovaných konferencí či semináři DVPP pořádaného přímo u vás ve škole.

V případě dotazů můžete kontaktovat naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek