Úvodní stránka / Aktuálně / Dotaz měsíce k šablonám (leden 2020)

Dotaz měsíce k šablonám (leden 2020)

Od června 2018 vybírá Odbor administrace zjednodušených projektů ve spolupráci s konzultační linkou pro šablony jeden z nejčastějších dotazů žadatelů a příjemců zjednodušených projektů obecnějšího charakteru za uplynulý měsíc a zveřejňuje odpověď na webových stránkách OP VVV.

Otázka za leden 2020 pro výzvu 22/23 a 35/42:

Ke dni ukončení projektu jsme nezrealizovali veškeré aktivity, které jsme měli v projektové žádosti navolené. Kdy a kam máme vrátit finanční prostředky za tyto nezrealizované aktivity?

Odpověď:

K vrácení finančních prostředků za nezrealizované šablony budete vyzváni, jakmile bude schválena závěrečná zpráva o realizaci projektu. V souvislosti s tímto administrativním krokem ze strany poskytovatele dotace obdržíte interní depeši s názvem „Oznámení o schválení ZZoR“, která bude obsahovat výzvu k vrácení finančních prostředků včetně podrobných informací k postupu. Vrácení části dotace bude probíhat stejnou cestou, jakou byla zasílána zálohová platba projektu. Například školy zřizované obcí zašlou vratku na svého zřizovatele. Soukromé školy naopak zasílají vratku přímo na MŠMT.

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 06.02.2020]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/dotaz-mesice-k-sablonam-leden-2020.htm

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek