Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Aktivity z Digicenter (7. akce Virtuálního Digicentra)

Aktivity z Digicenter (7. akce Virtuálního Digicentra)

 Autor: Jaroslav Mašek

 

 

Na začátku prosince 2018 jsme s Bořivojem Brdičkou navštívili zahajovací setkání Digicentra v Brně nazvané Ovládej, abys nebyl ovládán: sdílení dobré praxe. Brněnské Digicentrum se po Liberci a Praze stalo tehdy třetím místem, kde se mohli učitelé pravidelně scházet a navzájem si předávat své zkušenosti s využitím digitálních technologií (dnes jich je celkem 5). Už tehdy jsme přemýšleli nad tím, jak všechna tato Digicentra propojit, aby jejich účastníci mohli mezi sebou sdílet své nápady a zkušenosti. Ukázalo se však, že chceme jít ještě dál…….

 

Celý článek naleznete ZDE.

 

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Aktivity z Digicenter (7. akce Virtuálního Digicentra). Metodický portál: Články [online]. 05. 02. 2020, [cit. 2020-02-10]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22412/AKTIVITY-Z-DIGICENTER-7-AKCE-VIRTUALNIHO-DIGICENTRA.html>. ISSN 1802-4785.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek