Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Aktivity z Digicenter (7. akce Virtuálního Digicentra)

Aktivity z Digicenter (7. akce Virtuálního Digicentra)

Autor: Jaroslav Mašek

Na začátku prosince 2018 jsme s Bořivojem Brdičkou navštívili zahajovací setkání Digicentra v Brně nazvané Ovládej, abys nebyl ovládán: sdílení dobré praxe. Brněnské Digicentrum se po Liberci a Praze stalo tehdy třetím místem, kde se mohli učitelé pravidelně scházet a navzájem si předávat své zkušenosti s využitím digitálních technologií (dnes jich je celkem 5). Už tehdy jsme přemýšleli nad tím, jak všechna tato Digicentra propojit, aby jejich účastníci mohli mezi sebou sdílet své nápady a zkušenosti. Ukázalo se však, že chceme jít ještě dál…….

Celý článek naleznete ZDE.

Zdroj: MAŠEK, Jaroslav. Aktivity z Digicenter (7. akce Virtuálního Digicentra). Metodický portál: Články [online]. 05. 02. 2020, [cit. 2020-02-10]. Dostupný z WWW: <https://spomocnik.rvp.cz/clanek/22412/AKTIVITY-Z-DIGICENTER-7-AKCE-VIRTUALNIHO-DIGICENTRA.html>. ISSN 1802-4785.