Úvodní stránka / Konference a aktivity / Letní dílna eTwinning 2020

Letní dílna eTwinning 2020

Učíte ve venkovské či malotřídní škole? Chcete si vyzkoušet eTwinningový projekt v praxi pod vedením zkušených učitelů – ambasadorů? K tomu poznat nové kolegy z České republiky a možná i budoucí projektové partnery ze Slovenska? Přihlaste se na Letní dílnu!

Místo konání: Poděbrady

Termín konání: 18. – 21. 8. 2020

Zúčastněné země: Česká republika, Slovensko

Pro koho je akce určena:

Akce je určena učitelům venkovských a malotřídních škol (MŠ a ZŠ, které jsou vedeny v Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT).

Podmínky účasti:

Účast na Letní dílně je hrazena z prostředků DZS (školení, ubytování, strava), účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět. Účast je nutná po celou dobu konání, pozdější příjezd či dřívější odjezd nejsou možné, je nutné absolvovat celý program.

Program:

Letní dílna je zážitkovou formou učení a atypickou vzdělávací akcí pro učitele. Ti se na čtyři dny ocitnou v kůži svých žáků – vymýšlejí zajímavé úkoly pro partnery, plní jejich úkoly, dozvídají se nové informace o městě, ve kterém jsou, spolupracují v týmu, učí se novým aplikacím a mnoho dalšího.

V rámci Letní dílny si účastníci pod vedením zkušených učitelů – ambasadorů eTwinningu – prakticky vyzkouší spolupráci na projektu eTwinning od začátku do konce. Vyzkouší si práci s různými digitálními technologiemi, které pak budou moci využít se svými žáky. Dozví se také, jak úspěšný projekt prezentovat. Letní dílna je vhodná pro eTwinningové začátečníky, ale i pro zkušenější eTwinnery.

Po skončení letní dílny bude mít každý účastník potřebné znalosti a schopnosti k uskutečnění vlastního mezinárodního projektu. Díky účasti učitelů ze Slovenska bude mít možnost navázat i skutečné mezinárodní kontakty a začít svůj první eTwinningový projekt.

Registrace zde.

Zdroj: eTwinning | Komunita evropských škol. Úvod – eTwinning | Komunita evropských škol [online]. Copyright © 2004 [cit. 14.02.2020]. Dostupné z: https://www.etwinning.cz/ld2020/

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek