Úvodní stránka / Dotace pro školy / Tahák ke kvalifikačním požadavkům v Šablonách II

Tahák ke kvalifikačním požadavkům v Šablonách II

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje ve výzvách Šablony II „Tahák“ ke kvalifikačním požadavkům v šablonách. Cílem tohoto „taháku“ je zprostředkovat žadatelům a příjemcům šablon zkušenosti se správným a nesprávným dokládáním kvalifikačních požadavků v personálních šablonách. Tento „tahák“ je pracovní pomůckou a nenahrazuje znění kvalifikačních požadavků v šablonách.

Tahák je zveřejněn v sekci Dokumenty u výzev č. 02_18_63 ZDE, č. 02_18_64 ZDE, č. 02_18_65  ZDE a č. 02_18_066 ZDE .

Zdroj: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání / MŠMT [online]. Copyright © Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání [cit. 24.02.2020]. Dostupné z: https://opvvv.msmt.cz/aktualita/tahak-ke-kvalifikacnim-pozadavkum-v-sablonach-ii.htm

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.