Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Tvořte své říše!

Tvořte své říše!

Jednoduše se stanete tvůrci říše třeba díky Makers Empire.

Má to být nejjednodušší 3D modelování určené spíš pro mladší žáky a poběží vám v aplikaci na tabletu i stolní PC .

V sekci Create najdete několik způsobů modelování – třeba klasické tvary jako třeba v Tinkercadu, skládat z kostiček nebo tvořit vlastní hračky. Ovládání je velmi intuitivní.

Po uložení do galerie, model uložit jako obrázek či video, ale lze exportovat i STL soubor pro 3D tisk.

Toto jen stručná ochutnávka – možností je v aplikaci mnohem víc.

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru [online]. [cit. 4.3.2020]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=6264