Úvodní stránka / Produkty a řešení / Nový katalog Boxed a ITveskole.cz – jaro 2020

Nový katalog Boxed a ITveskole.cz – jaro 2020

Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz je tady pro vás již 16 let. Vždy vám přinášíme řešení, která jsou dostupná a přitom komplexní, obsahující kvalitní hardware, výukový obsah, školení a podporu. 

Stejně je tomu tak i nyní, kdy do škol přichází dotykové panely, mobilní učebny s tablety nebo notebooky a výukové stavebnice na podporu STEAM a robotiky. 

Připravili jsme pro vás nový katalog pro školní rok 2020/2021 „Boříme mýty a přinášíme řešení“. 

  

Katalog – jaro 2020 ke stažení ZDE

V katalogu najdete například: 

 • interaktivní učebna EPSON – kompletní sestava interaktivní tabule pro příznivce klasických řešení za cenu 39.990 Kč včetně DPH
 • interaktivní učebna EPSON + 10 notebooků s W10 Pro – kompletní řešení pro moderní učebnu za cenu 128.000 Kč včetně DPH
 • 3Boxík + 3Panel 65″ – zužitkujete šablonu „Využití ICT ve vzdělávání“ naplno za cenu 128.000 Kč včetně DPH
 • kvalitní DVPP realizované přímo u Vás ve škole v ceně 1.200 Kč / 8h / pedagog. 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Tým Boxed, s.r.o. a ITveSkole.cz, o.p.s, tel.: 800-550-660, email: skoly@boxed.cz 
 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek