Úvodní stránka / Bez kategorie / Pomoc učitelům od GEG

Pomoc učitelům od GEG

„V SOUČASNOSTI JE DŮLEŽITÁ KAŽDÁ POMOC UČITELŮM A POMÁHÁ KDO JEN MŮŽE.“

 

Učte s námi: online

Komunita Google User Group a Google Edu Group reaguje na aktuální potřeby škol a připravila sérii přednášek vysílaných živě přes internet. V následujících dnech se vždy od 18:00 dozvíte, jaké technologie může škola použít pro vzdálenou výuku a také jak je úspěšně aplikovat.

Jak se připojit k online konferenci

Program

Poradíme, jak začít pracovat a studovat online a jaký HW a SW k tomu využít. Představíme Google nástroje pro týmovou spolupráci a zásady bezpečnosti v cloudu.

Druhý týden bude o praktických krocích pro online výuku, kde vás zkušení učitelé provedou konkrétními příklady.

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru[online]. [cit. 20.3.2020]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=6331

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek