Úvodní stránka / Bez kategorie / Pomoc učitelům od GEG

Pomoc učitelům od GEG

„V SOUČASNOSTI JE DŮLEŽITÁ KAŽDÁ POMOC UČITELŮM A POMÁHÁ KDO JEN MŮŽE.“

Učte s námi: online

Komunita Google User Group a Google Edu Group reaguje na aktuální potřeby škol a připravila sérii přednášek vysílaných živě přes internet. V následujících dnech se vždy od 18:00 dozvíte, jaké technologie může škola použít pro vzdálenou výuku a také jak je úspěšně aplikovat.

Jak se připojit k online konferenci

Program

Poradíme, jak začít pracovat a studovat online a jaký HW a SW k tomu využít. Představíme Google nástroje pro týmovou spolupráci a zásady bezpečnosti v cloudu.

Druhý týden bude o praktických krocích pro online výuku, kde vás zkušení učitelé provedou konkrétními příklady.

Zdroj: RAMBOUSKOVÁ, Jitka. Co jsem vyzkoušela ve škole a okolním vesmíru[online]. [cit. 20.3.2020]. Dostupný na WWW: http://www.cojsemvyzkousela.cz/?p=6331