Úvodní stránka / Produkty a řešení / Nové Šablony III: 3 mld. Kč pro MŠ a ZŠ

Nové Šablony III: 3 mld. Kč pro MŠ a ZŠ

Řídicí orgán OP VVV vyhlašuje dne 31. března 2020 výzvy Šablony III č. 02_20_080 (MRR) a č. 02_20_081 (VRR) v prioritní ose 3.

Základní informace:

1. Ukončení příjmu žádostí: do 29. června 2021 nebo do vyčerpání alokace
  2. Datum realizace projektu: 12 až 24 měsíců, nejdéle do 30.6.2023
  3. Nejdřívější začátek projektu: 1.8.2020 nebo po ukončení projektu Šablony II (byl-li realizován)
  4. Minimální výše výdajů: 100 000 Kč
  5. Maximální výše výdajů: 200 000 Kč na subjekt + (počet dětí/žáků x 1 500 Kč)
  6. Povinná aktivita: Projektový den ve výuce a dále pak dle výsledku dotazníku MŠMT

Podporované oblasti:

1. Personální podpora
  2. Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů
  3. Aktivity rozvíjející ICT
  4. Extrakurikulární a rozvojové aktivity
  5. Spolupráce s rodiči dětí/žáků a veřejností

Aktivity jsou obdobné s výzvou Šablony II.

Novou šablonou jsou Zahraniční stáže pedagogických pracovníků MŠ a ZŠ:

1. Délka stáže: 5-20 dní
  2. Místo realizace: škola/školské zařízení v zemích EU, v Norsku nebo Islandu
  3. Doložení výstupů: zpráva z realizované stáže, sken pracovní smlouvy, smlouva o stáži mezi vysílající školou a hostitelskou institucí, čestné prohlášení
  4. Náklady na šablonu:
    1. 350 EUR fixní náklady
    2. 1 536 CZK/1 den na 1 pedagogického pracovníka školy – mzdový příspěvek
    3. 83-153 EUR – pobytové náklady (dle cílové země a délky pobytu) na 1 den na 1 osobu

Jak Vám může ITveSkole.cz pomoci:

1. Dotazník MŠMT – pomoc s vyplněním tak, aby výstup odpovídal potřebám školy
  2. Ukončení výstupů projektu Šablony II – pomoc s plněním výstupů i distanční formou v době zavření škol
  3. Volba šablon – nalezení optimální kombinace šablon s cílem efektivity a dosažitelnosti výstupů
  4. Kompletace a podání žádosti – vyplnění žádosti v systému MS2014+
  5. Tvorba ZoR a podpora v průběhu celého projektu – metodická podpora, kontrola dokumentů, kompletace ZoR.
  6. Pomoc s plněním výstupů – organizace stáží, projektových dnů, ICT ve vzdělávání, realizace klubů

ITveSkole.cz je obecně prospěšnou společností, cena za administraci celého projektu je 5 000 Kč bez DPH.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Martina Burleová – koordinátorka ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415