Úvodní stránka / Aktuálně / Pomůžeme Vám s výstupy Šablon II v době uzavření škol

Pomůžeme Vám s výstupy Šablon II v době uzavření škol

Kladete si otázku, jak pokračovat v realizaci projektů šablon v době dopadů mimořádných opatření kvůli pandemii koronaviru?

Řídicí orgán OP VVV připravil dokument, který by měl pomoci přijmout taková opatření, aby naplnění cílů projektů nebylo ohroženo. Znění dokumentu naleznete na stránkách MŠMT. Z dokumentu plyne, že velkou většinu šablon je možné realizovat distanční formou, tedy s využitím „IT ve škole“.

My jsme „IT ve Škole“. S využitím moderních technologií ve školách i v EU projektech máme mnoho zkušeností a umíme Vám pomoci napříč jednotlivými šablonami:

1. Personální šablony – pomůže Vám s náplní práce z „domova“ pro pracovníky financované ze šablon.
  2. DVPP šablonyzajistíme pro Vás vzdělávání pedagogů formou webinářů, individuálních on-line konzultací, i možného navazujícího on-line vzdělávání.
  3. Vzájemné spolupráce pedagogů, tandem, CLIL, nové metody, odborníci z praxe – vytvoříme on-line dostupné prostředí pro přípravu, sdílení a vzájemnou komunikaci zapojených pracovníků a odborníků z praxe.
  4. Využití ICT ve vzdělávání – pomůžeme Vám s dokumentem pro zapůjčení zařízení žákům a s nastavením prostředí pro komunikaci se žáky, a výukou na dálku.
  5. Doučování, kluby – pomůžeme Vám s nastavením prostředí pro realizaci klubů a doučování distanční formou.
  6. Setkání s rodiči – pomůžeme Vám zrealizovat setkání s rodiči prostřednictvím „videomeetingu“, se zapojením odborníka z praxe a vykázáním výstupů.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415