Úvodní stránka / Aktuálně / Pomůžeme Vám s výstupy Šablon II v době uzavření škol

Pomůžeme Vám s výstupy Šablon II v době uzavření škol

Kladete si otázku, jak pokračovat v realizaci projektů šablon v době dopadů mimořádných opatření kvůli pandemii koronaviru?

Řídicí orgán OP VVV připravil dokument, který by měl pomoci přijmout taková opatření, aby naplnění cílů projektů nebylo ohroženo. Znění dokumentu naleznete na stránkách MŠMT. Z dokumentu plyne, že velkou většinu šablon je možné realizovat distanční formou, tedy s využitím „IT ve škole“.

My jsme „IT ve Škole“. S využitím moderních technologií ve školách i v EU projektech máme mnoho zkušeností a umíme Vám pomoci napříč jednotlivými šablonami:

 1. Personální šablony – pomůže Vám s náplní práce z „domova“ pro pracovníky financované ze šablon.
 2. DVPP šablonyzajistíme pro Vás vzdělávání pedagogů formou webinářů, individuálních on-line konzultací, i možného navazujícího on-line vzdělávání.
 3. Vzájemné spolupráce pedagogů, tandem, CLIL, nové metody, odborníci z praxe – vytvoříme on-line dostupné prostředí pro přípravu, sdílení a vzájemnou komunikaci zapojených pracovníků a odborníků z praxe.
 4. Využití ICT ve vzdělávání – pomůžeme Vám s dokumentem pro zapůjčení zařízení žákům a s nastavením prostředí pro komunikaci se žáky, a výukou na dálku.
 5. Doučování, kluby – pomůžeme Vám s nastavením prostředí pro realizaci klubů a doučování distanční formou.
 6. Setkání s rodiči – pomůžeme Vám zrealizovat setkání s rodiči prostřednictvím „videomeetingu“, se zapojením odborníka z praxe a vykázáním výstupů.

Jsme tady pro Vás. Společně to zvládneme. Martina Burleová – koordinátorka DVPP v ITveSkole.cz, email: mburleova@itveskole.cz, tel.: 602 730 415

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek