Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Jak na výuku na dálku u žáků s odlišným mateřským jazykem?

Jak na výuku na dálku u žáků s odlišným mateřským jazykem?

Žáci s OMJ Vaši podporu teď potřebují ještě víc než jindy – jste jejich hlavním průvodcem češtinou i on-line vzděláváním. V rámci webináře nabídneme tipy a užitečné odkazy, které usnadní komunikaci s rodiči, se kterými nemáme společný jazyk. Budeme se věnovat také tomu, jak zůstat v pravidelném kontaktu s dětmi s OMJ, proč je to důležité, a zejména jaké výukové materiály můžeme využít. V neposlední řadě si také ukážeme, jak srozumitelně úkoly zadávat a hodnotit.

Odkaz na záznam webináře ZDE.

Zdroj: APIV B – Jak na výuku na dálku u žáků s odlišným mateřským jazykem? – YouTube. YouTube [online]. Dostupné z: https://www.youtube.com/watch?v=RVGkWLzTDQI